Köşe Yazarı

Perşembe’nin reyting yorumu: 21 Eylül 2017

Yazan Onur

 

– Bizim Hikaye, Total grubunda 6.53 reytingle, AB’de 6.73 reytingle iki grupta da birinci sırada olmayı başardı. İkinci bölümüyle dün akşam izleyicinin karşısına çıkan Bizim Hikaye liderliği aldı ve hem sosyal medya da hem de reytinglerde iyi bir grafik çizdi. Uzun zamandan beri böyle bir dizi gelmemişti ekranlara, gelince de ilk bölümleri ilgi gördü. Önemli olan bu ilgiyi devam ettirmek, seyirciyi sıkmamak. Neler yapacağını ileriki haftalarda göreceğiz.

– Kanatsız Kuşlar, Total’de 5.24 reytingle 2. sırada, AB’de 3.49 reytingle 4. sıranın sahibi oldu. Bizim Hikaye’nin gelmesiyle liderlik yarışına giren dizi, bu haftalık kaybetmişe benziyor. Ama aldığı reytingler çok da fena değil, perşembe günü yayınlandığı için de ileride çok sorun yaşayacağını sanmam.

– Ver Elini Aşk, Total’de 5.08 reytingle 3. sırada, AB’de 5.47 reytingle ikinci sırada yer aldı. ‘Bu dizi tutmaz’ diyenlere inat, Ver Elini aşk iki grupta da 5 reytingi geçerek iyi bir performans gösterdi. Diziyi her yaştan izleyiciler izleyebilir ve izlediğinde de keyiflenebilir. Senaryosunu bozmadan yoluna emin adımlara devam edebilecek mi göreceğiz.

– Okuduğunuz için teşekkürler

Onur

Yazar hakkında

Onur

Yorum Yap

error: Content is protected !!